Brzmi drogo :) Tak jest, ale suknie są przepiękne. Można zakochać się od pierwszego wejrzenia.  Każda Panna Młoda chciałaby w tym dniu założyć taką suknię. Wszystkie suknie charakteryzują się podobnym krojem- przylegające do ciała, często z odkrytymi plecami czy dużymi dekoltami. W dwóch słowach- niesamowicie seksowne, do tego wykonane z najlepszych na świecie tkanin, koronek.

Zahavit Tshuba

Ceniona projektantka w branży ślubnej. Jej kolekcje są wyjątkowe, wyrafinowane, innowacyjne i dość śmiałe. Projektantka odbiega od pewnych przyjętych standardów oraz norm  obowiązujących w modzie ślubnej. Została uznana za unikalną i wiodącą projektantkę sukien ślubnych. Wszystkie te aspekty, zebrane w całość pozwalają tworzyć stylowe i eleganckie kolekcje, które intrygują nie tylko Młodą Parę, ale również krytyków, projektantów, specjalistów mody, fotografów czy redaktorów na całym świecie.

Dostępność : Tylko jeden butik na świecie- w Tel Aviv. Istnieje możliwość zamówienia sukni po uprzednim kontakcie mailowym      lub telefonicznym.

Cena: 20 000 PLN – 45 000 PLN

Berta Bridal

Uważana za jedną z najlepszych projektantek sukien ślubnych na świecie. Jej projekty są unikalne, a artystyczne podejście do mody ślubnej potrafi zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych redaktorów mody czy blogerów. W linii sukni ślubnych stosowane są unikalne struktury tkanin, importowane ze stolic mody na całym świecie. Wszystkie suknie są w całości ręcznie szyte w pracowni projektantki. Wszystkie projekty są idealnie dopasowane do sylwetki, są wyjątkowo kobiece. Wśród kolekcji projektantki znajdziemy suknie z odkrytymi plecami, podkreśloną talią czy głębokimi dekoltami.

Dostępność: Wybrane modele dostępne w salonie Madonna Exclusive

Cena: 12000 PLN – 35000 PLN

Julie Vino

Jak sama projektantka przyznaje, tworzenie unikalnych i jedynych w swoim rodzaju sukien ślubnych to jej pasja, którą chce się podzielić ze swoimi klientkami. W procesie tworzenia sukni kładzie nacisk na jakość krawiectwa oraz wykorzystanie najlepszej jakości materiałów, a to wszystko w przyjaznej atmosferze tak by każda panna młoda czuła się wyjątkowo i brała czynny udział w procesie tworzenia sukni ślubnej. Suknie Julie są bardzo kobiece, projektantka dba by idealnie prezentowały się na sylwetce, jednocześnie rzeźbiły ją i wysmuklały.

Dostępność: Suknie w Polsce są niedostępne. Butiki projektantki znajdują się we Włoszech, Hiszpanii, USA, Grecji, Izraelu, Rosji. Istnieje możliwość zamówienia online.

Cena: 18000 PLN- 43000 PLN

Inbal Dror

Izraelska projektantka, której kariera, w ostatnim czasie, nabiera ogromnego tempa. I słusznie ! Jej projekty są zachwycające, bardzo kobiece, seksowne. Tworzy zjawiskowe suknie, z perfekcyjną dbałością o detale. W ostatnim sezonie, w projektach Inbal dominowały suknie wyszyte jedwabnymi nićmi, z ręcznie wyszywanymi koronkami , kryształkami Swarovskiego,  perłami. W kolekcji projektantki znajdziemy również suknie o kroju syreny składające się ze skomplikowanych, warstwowych spódnic tiulowo-koronkowych czy koronkowe suknie z długim rękawem- idealne na jesienne i zimowe wesela. Perfekcyjna dbałość o szczegóły- to doskonałe podsumowanie projektów Inbal Dror.

Dostępność: Wybrane modele dostępne w Salonie White Ever

Cena: 20000 PLN- 65000 PLN

Galia Lahav

Projektantka z ponad 30 letnim doświadczeniem. Nazwa domu mody jest rozpoznawalna na całym świecie. Suknie projektantki nie są skromne, a wręcz ekstrawaganckie i bardzo skomplikowane. Wśród prac możemy znaleźć suknie ze słynnymi niewidzialnymi plecami, jedwabne spódnice, kaskadowe tiule, włoskie koronki w kolorze kości słoniowej. Wszystkie suknie wykonane w studio są ręcznie tworzone przez najlepsze szwaczki w Izraelu. Markę Galia Lahav można znaleźć w ponad 40 butikach na całym świecie.

 

Dostępność: Możliwość zamówienia sukni online. Najbliższe butiki znajdują się w Niemczech, Włoszech, Anglii.

Cena: 15000 PLN- 25000 PLN