Marmur jako motyw przewodni wesela

Już od kilku sezonów, Pary Młode decydują się na zastosowanie motywu przewodniego, który sprawia, że wszystkie elementy i najdrobniejsze szczegóły przyjęcia idealnie ze sobą współgrają. Wybór motywu przewodniego to jedna z trudniejszych decyzji do podjęcia. Jeśli wciąż zastanawiacie się nad jego wyborem, chcielibyśmy zaproponować Wam odważną, ale bardzo elegancką i oryginalną propozycję – marmur!

Papeteria ślubna

Jeśli zdecydowaliście się na marmurowy motyw przewodni, powinniście wpleść go już do zaproszeń ślubnych. Dzięki czemu, Wasi najbliżsi będą mieli szansę domyślić się, jaki styl będzie dominował na przyjęciu weselnym. Nie zapomnijcie również o marmurowych winietkach, numerach stołów, a także menu. Jeżeli budżet Wam na to pozwala, możecie pokusić się o zamówienie winietek z prawdziwego marmuru, które jednocześnie staną się prezentem dla gości.

Dekoracja sali weselnej

Marzycie o eleganckich, ale niepowtarzalnych dekoracjach sali weselnej? Marmur pozwoli Wam na spełnienie marzeń. Za ryzykowne możecie uznać marmurowe obrusy lecz po chwili zastanowienia stwierdzicie, że to odważna, ale interesująca propozycja. Jeżeli jednak wolelibyście delikatniejsze i subtelniejsze dodatki, wybierzcie marmurowe podtalerze, świeczniki i balony, które idealnie nawiążą do motywu przewodniego. Przepięknie będzie prezentowała się marmurowa zastawa stołowa, sztućce, a nawet i kieliszki.

 

Marmurowy tort

Decydując się na marmurowy motyw przewodni, nie możecie zapomnieć o torcie weselnym, który powinien współgrać z wystrojem sali weselnej. W tym przypadku, profesjonalni cukiernicy będą mieli ogromne pole do popisu. Dokonując wyboru tortu nie zapomnijcie również o jego smaku, który jest przecież tak samo istotny jak jego wygląd.

źródło zdjęć: Pinterest.com