Dzień ślubu to jeden z ważniejszych dni w życiu Młodej Pary.

Wszystko powinno być idealnie zaplanowane i dopięte na ostatni guzik.

Wbrew pozorom spraw do załatwienia jest całe mnóstwo, a Narzeczeni bardzo często nie wiedzą od czego rozpocząć i na jakie szczegóły zwrócić uwagę. Z pomocą nadciąga wedding planner czyli konsultant ślubny, cieszący się coraz to większą popularnością pośród Par Młodych. Nie wszyscy wiedzą, na czym dokładnie polega rola konsultanta i dlaczego warto go zatrudnić.

Poniższe wskazówki powinny rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości.

Doświadczenie i wiedza

Wedding planner to profesjonalista i ekspert w branży ślubnej. Jego wiedza i zdobyte doświadczenie okazują się bezcenne, podczas organizacji tego magicznego dnia. Konsultanci nie tylko pomagają Wam w przygotowaniach, ale także koordynują i nadzorują wszystko w dniu ślubu. Dzięki nim Para Młoda ma pewność, że wszystko odbędzie się tak, jak sobie wymarzyła.

Oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy

Pośpiech, praca i nieustanny brak czasu… zna to chyba każdy z nas. Jednak może nie wszyscy zdają sobie sprawę, że zorganizowanie ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego jest bardzo pracochłonnym i czasochłonnym zadaniem. Jak to wszystko ze sobą pogodzić? Korzystając z usług profesjonalnego wedding plannera nie musicie się martwić, że nie uda Wam się czegoś zorganizować, bowiem nawet 90% spraw załatwi za Was konsultant ślubny. Doświadczenie, znajomość wielu miejsc i mnóstwa usługodawców, daje możliwość wynegocjowania o wiele korzystniejszej ceny. Jeśli zdecydujecie się skorzystać z pomocy wedding plannera oszczędzicie nie tylko czas, ale i pieniądze.

Korzystanie z chwili

Konsultant ślubny towarzyszy Młodej Parze również w dniu ślubu. Od wczesnych godzin porannych koordynuje prace podwykonawców , dba o prawidłowy przebieg przygotowań na miejscu przyjęcia .

W trakcie uroczystości wedding planner koordynuje przyjęcie według indywidualnego scenariusza przygotowanego wraz z Parą Młodą .  Jego obecność sprawia, że młodzi czują się o wiele spokojniejsi, bowiem są pewni, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Dzięki temu mogą w pełni celebrować ten magiczny dzień.